niedziela, 30 04 2017

Aktualności

 

 

Zachęcamy do przekazania 1 % podatku na Akademię Sztuk Walki:) wystarczy podczas wypełniania formularza PIT wpisać KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy 1% : ASW TKD 8186

1% dla ASW

 

IX Mikołajkowy Turniej Taekwon-do zgromadził, jak co roku wielu zawodników chcących sprawdzić swoje umiejętności. 4 grudnia w hali sportowej w Dębem Wielkim Akademia Sztuk Walki przy współpracy z gminą Dębe Wielkie zorganizowała imprezę sportową ze świątecznym akcentem dla dzieci i młodzieży. Prawie 80 chętnych mierzyło się w następujących konkurencjach: układy formalne Taekwon-do ITF, tor przeszkód, szybkościówka, techniki specjalne, sumo-grapling, walki hogo-semi, walki light contact.

Każdy uczestnik otrzymał wyjątkowy, specjalnie grawerowany na tą okazję medal, dyplom oraz paczkę od św. Mikołaja. Na najlepszych czekały puchary.

Podczas turnieju Trener Dawid Matwiej rozdał nagrody dla najlepszych zawodników minionego sezonu w ASW. Wśród juniorów I miejsce zajęli: Katarzyna Mazurowska i Armik Badalyan, a druga lokata przypadła Natalii Michalczyk. Najlepszą wśród seniorek została Monika Wtulich. Uroczyście wręczono też certyfikat na stopień mistrzowski I dan dla Michała Jabłońskiego.

Oto wyniki niedzielnych „Mikołajkowych” zawodów:

Układy:

0-10 cup

  1. Jakub Pankiewicz

9-8 cup:

  1. Julia Siporska

7-5 cup:

  1. Szymon Sawka

4-1 cup:

  1. Sebastian Walas

Tor przeszkód:

przedszkolaki:

  1. Dominik Parol
  2. Krzysztof Świetlicki
  3. Karol Jabłoński

dzieci:

  1. Igor Więsik
  2. Kacper Orzełowski
  3. Maciej Kożuchowski

młodzicy:

  1. Piotr Ługowski
  2. Andrzej Ostrowski
  3. Karol Pyza

Szybkościówka:

przedszkolaki:

  1. Karol Jabłoński

dzieci:

  1. Paweł Kopeć

młodzicy:

  1. Szymon Ostrowski

Techniki specjalne:

kadeci:

  1. Natalia Michalczyk

juniorzy:

  1. Armik Badalyan

seniorzy:

  1. Damian Walas

Walki hogo semi:

kadeci:

  1. Szymon Sawka
  2. Łukasz Gańko
  3. Damian Porębski

kadetki:

  1. Natalia Michalczyk
  2. Izabela Więsik
  3. Urszula Kolaszt

Walki light-contact seniorzy:

  1. Damian Walas
  2. Mateusz Góralski
  3. Patryk Zygadło

Walki light contact juniorzy:

  1. Maciej Gańko
  2. Krzysztof Steczek
  3. Jakub Pankiewicz

Sumo-grapling:

przedszkolaki chłopcy:

  1. Krzysztof Świetlicki
  2. Dominik Parol
  3. Wojciech Zagórski

przedszkolaki dziewczynki:

  1. Karolina Chachlińska
  2. Wiktoria Kowyna

dzieci chłopcy:

  1. Igor Więsik
  2. Dominik Dąbrowski
  3. Stanisław Biernacki

dzieci dziewczynki:

  1. Martyna Sikorska
  2. Maria Woźnica
  3. Hanna Sitnicka

młodzicy:

  1. Szymon Ostrowski
  2. Andrzej Ostrowski
  3. Karol Pyza

młodziczki:

  1. Julia Siporska
  2. Ola Piotrkowicz
  3. Oliwia Piotrkowicz

kadeci:

  1. Błażej Szostak
  2. Dominik Zieliński
  3. Szymon Sawka

kadetki:

  1. Kamila Chachlińska
  2. Natalia Michalczyk
  3. Urszula Kolaszt

juniorzy:

  1. Maciej Gańko
  2. Krzysztof Steczek
  3. Jakub Pankiewicz

seniorzy:

  1. Damian Walas
  2. Sebastian Walas
  3. Mateusz Góralski

Dziękujemy wolontariuszom, trenerom, sponsorom tej wspaniałej inicjatywy szczególnie Gminie Dębe Wielkie i Wójtowi Krzysztofowi Kalinowskiemu oraz Studium Języków Obcych-Tomasz Paudyna, Komia-Odzyskiwanie Surowców Wtórnych- Robert Pechcin, Zagłoba - Drewno Egzotyczne - Jerzy Rogala, Zajazd Pod Dębem - Ewa Szulim, Dax Cosmetics, ratownikowi medycznemu - Ewie Sobieraj, Marii Chachlińskiej, Agnieszcze Sawka, Monice Wtulich, Rafałowi Wtulich za zaangażowanie w pracę przy turnieju - bardzo dziękujemy.

 

Gratulujemy sukcesów i zachęcamy do treningów Taekwon-do w Akademii Sztuk Walki.

Taekwon!

Monika Wtulich

Akademia Sztuk Walki

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia:)

Galeria
 

Puchar Polski Taekwon-do ITF w Kątach Wrocławskich (20.11.2016) zgromadził nieco ponad 100 zawodników i stanowił kolejny stopień eliminacji do Mistrzostw Świata 2017 w Argentynie.

Ekipa Akademii Sztuk Walki wystawiła 8 mocnych zawodników, którym udało się zgromadzić aż 20 medali oraz 4 tytuły „Najlepszego z Najlepszych” dla Dawida Matwieja, Moniki Wtulich, Natalii Michalczyk i Damiana Walasa.

Oliwia Piotrkowicz wywalczyła II miejsce w walkach hogo-semi kadetek, a Aleksandra Piotrkowicz w tej samej konkurencji zdobyła brąz, a ponadto brąz  technikach specjalnych.

Natalia Michalczyk wróciła do domu z dwoma srebrnymi krążkami (za walki hogo-semi i techniki specjalne), a w układach TKD ITF zajęła III miejsce.

Wśród juniorów Jakub Brodzik zdobył I miejsce w układach i III miejsce w walkach. Natomiast Armik Badalayn w układach zajął II miejsce, w technikach specjalnych przypadł mu brąz.

Damian Walas w konkurencji seniorów ‘wyskakał’ złoto w technikach specjalnych, a w walkach light i układach uplasował się na II miejscu.

Aż 4 medale przypadły Monice Wtulich 3 złote (walki, techniki specjalne, testy siły) i srebro w układach.

Rewelacyjnie zaprezentował się Trener Dawid Matwiej (VI dan), który wywalczył 1 miejsce w walkach light contact seniorów open i 1 miejsce w testach siły (rozbicia desek).

Cieszymy się, że każdy zawodnik wrócił do domu przynajmniej z jednym krążkiem na szyi.

Gratulujemy sukcesów i zachęcamy do treningów Taekwon-do w Akademii Sztuk Walki.

Taekwon!

Monika Wtulich

Akademia Sztuk Walki

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia:)

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 


 AKCEPTUJEMY KARTY